Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az endokrinologus mit csinal?

Az endokrinologus mit csinal?

Figyelt kérdés
Ketoldalu petefeszek cisztam van,volt mar valaki evvel ott??

2015. jan. 2. 15:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ismét első - minden orvosnál más, nem tudom hogy akihez te mész az pontosan mit csinál. Lehet hogy megtapogatja a nyakadat, ellenőrzi nincsenek-e tapintható csomók. Elküld vérvételre meg ultrahangra, ezeket általában a beteg intézi (kérsz időpontot vagy mész reggel). Ha meg vannak a leletek visszamész az endokrinra. Elmondja mit lát a leleteken, van-e valamilyen hormonális elváltozás, kell-e gyógyszer stb. Ne félj nem vészes, korántsem nőgyógyász (bár szerintem egy nőnek attól sem szabad félnie)
2015. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm első,végre kaptam pontos választ.

Értem,akkor nem kell félnem,hogy valami rossz lesz,azt tudom hogy nem olyan mint a nőgyógyász..de nem merek elmenni,mostanáig,de mivel muszály ezért megkérdeztem.

És akkor a leletekkel vissza az endokrinologushoz.

2015. jan. 13. 11:48
 13/13 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm szépen a választ.
2015. jan. 13. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!