Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az endokrinológus mit csinál?...

Az endokrinológus mit csinál? Hogy néz ki egy vizsgálat? Meddig tart? Történik valami fájdalmas?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és nagyon zsíros és pattanásos az arcom és az egész hátam és szőrösebb is vagyok, mint az átlag. Én nem foglalkoztam vele, azt hittem, hogy ebben a korban normális (kivéve a szőrösödést) de beteg lettem elmentem a háziorvoshoz és azt mondta hogy elkellene mennem endokrinológushoz. Adott is beutalót, csak félek mert nem tudom hogy mi történik ott.
2012. dec. 1. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Vért vesz csak és annak az eredménye alapján dönti el a továbbiakat. :)
2012. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A vérvétel eredményétől függ, hogy kell-e gyógyszer és ha igen, akkor milyen. :) Ne aggódj, semmi komoly dologra nem kell gondolni. :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mégvalainek van tapasztalata?
2012. dec. 4. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!