Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van hüvelypuki?

Mitől van hüvelypuki?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy ha sexel az ember akkor azért mert a srác levegőt "pumpál" a lányba,de ha sétálunk akkor z hogy történhet meg,hogy kerül oda levegő?vagy ez betegség ha már akkor is észlelhető?
2008. aug. 18. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge hüvelyizomzat, edzened kellene egy kicsit. Keress rá, intimtorna.hu vagy valami ilyesmi oldalon.
2008. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,gyenge a hüvelyizomzatod.Elég sok helyzetben előfordulhat egyébként az ilyesmi (sport,gyertya stb). Nekem is ez volt,de egy jó ideje jógázok,és elmúlt,legalábbis nem hallottam már rég...mivel mást nem sportoltam,szerintem ettől megerősödött az izomzatom is.
2008. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jó, hogy mondjátok, metrt nem is tudtam hogy mitől van! Különben mikor együtt vagyok a párommal, akkor nekem is szokott lenni, és hát nagyokat kacagok rajta, szerintem nagyon vicces!! Meg suliban gyertya közben, nagyon meglepő volt és ott is majdnem elröhögtem magam régen...mókás!
2008. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem feltétlenül a gyenge hüvelyizomzat miatt van! Hanem csak mert bemegy a levegő az alaposan kitágult hüvelybe, majd behatol a péló, jön a hang. Vagy ha ujjazod a nőt. Legtöbbször kutyapózban fordul elő. Minden nő hüvelye képes az alapos tágulásra, a kutyapózban barlang alakul ki a hüvelyben.
2011. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!