Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Epilálás-érvek-ellenérvek?

Epilálás-érvek-ellenérvek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
irgalmatlanul fáj vs hosszantartó selymes bőr és kevészer kell csinálni8
2010. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az én ellenérvem az, hogy nekem az epilálás borzalmasan fáj. Az előnye viszont, hogy nagyon lassan nő vissza a szőr, tök sokáig sima meg puha marad a bőr, meg nem lesz olyan borzasztóan szúrós, ha visszanő, mint a borotvánál.
2010. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ellene: fáj...

mellette: hosszantartó selymes bőr

2010. febr. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hátrányok: időigényes, első egy-két alkalommal kellemetlen érzés, és szőrtüszőgyulladást okozhat.


Előnyök: sokáig nem nő vissza, puha lesz a bőröd, gyengül a szőr ami visszanő, csak egyszer kell megvenni az epilátort, és jó sokáig tudod használni.

2010. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem csak az első alkalom volt rettenetesen fájdalmas (de az is csak az intim helyen) lábon szinte meg sem éreztem. tényleg szép sima lesz tőle a bőr, viszont nekem elég hamar ki is nő sajna. szóval hetente legalább egyszer meg kell csinálnom. előnye, hogy nem kell elmenni sehova otthon hamar megvan.
2010. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nics ellenérvem.
2010. febr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
intim helyen nagyon nagyon fáj?:S
2010. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, nekem a karomon kellemetlenebb érzés, mint a szeméremdombomon. Nem egy olyan fájdalom, amibe bele kell halni, ne féljetek.
2010. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

borzalmasan fáj

nem minidg szedi le az összes szőrt

szőrbenövés

ha érzékeny vagy, fehér hólyagok lehetnek rajtad

lassú


sima lábak

nem kell borotválással szenvedni naponta

2010. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyébként nem igaz, hogy hamar visszanő, azért érzed úgy, mert minden szőrszál más ütemben nő vissza, és így szinte mindennapos munka van vele. Persze idővel ritkul majd és kevesebbet kell.
2010. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!