Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Epilálás intim helyen, ill....

Epilálás intim helyen, ill. hónaljon. Nagyon kellemetlen? Érvek/ellenérvek? 15/L

Figyelt kérdés

Próbáltam utánaolvasni a dolognak, de gondoltam azért itt is megkérdezem : ) Szóval, nagyon fáj ezeken a helyeken az epilálás? Ti hogy kezdtetek neki, nem csipi be a bőrt?: / Én csak a lábamat epilálom ami egyáltalán nem fájdalmas, a szőr sem erősödött meg rajta, még mindig világos és szerencsére kevés is: )

*csipi - tisztában vagyok vele hogy hosszú i, sajnos angol billentyűzetet használok és a programból valahogy kihagyták : S


2011. aug. 3. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel :)
2011. aug. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább gyantáztasd kozmetikussal.
2011. aug. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kozmetikushoz nem szivesen megyek, elég drága, meg szégyenlős is vagyok hozzá...azért köszönöm a választ:)
2011. aug. 3. 13:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Hónaljon ,ha gyantáztatod nem fáj nagyon (az első tépés után) szval meg lehet szokni.Az intim helyen még nem kell igénybe vennem ,de azért jobb ,ha kozmetikus csinálja.
2011. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja,és ha magadnak csinálod,akkor a szőrnövekedés ellentétes irányába kell lehúzni a gyantacsíkot .
2011. aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én epilálom mindkét helyen. Az elején nagyon nehéz volt. Intim területen azt javaslom ne ess neki mint az őrült. Én szép lassan szoktattam magam hozzá. Úgy csináltam, hogy először csak a felső 1 centit szedtem le vele, a többit még mindig borotváltam. Aztán legközelebb már 2 centit epiláltam. Nem siettem el, mert ha eddig borotváltam, akkor igazán ráértem magamat hozzá szoktatni. Bele telt néhány hónapba. De középen én még mindig borotválom, ott már túl érzékeny.


A lényeg, hogy ne fürdés után epilálj, mert felpuhul a bőröd és sokkal jobban fáj. És utána alaposan kend be testápolóval, vagy hintőpor - kinek melyik válik be. De tényleg ne akard egyszerre az egészet leszedni, mert az nem fog menni és utána úgy fog fájni, hogy még bugyit se tudsz majd felvenni :)


A hónalj epilálásával az a probléma, hogy egyik kezedben az epilátor, másikat meg a fejed mögé teszed.. és ennél jobban nem tudod kifeszíteni a bőrt, ami fontos lenne. Tehát vagy kérd meg egy barátnődet vagy anyukádat, hogy segítsen. Vagy gyanta, amit ugye szintén nem tudsz egyedül csinálni. Ebben az esetben én pl az első két három alkalommal legyantáztattam barátnőmmel, aztán mikor már nem volt olyan erős a sok borotválás miatt utána kezdtem el epilálni ott is.


Selena 23

2011. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszzönöm mindenkinek, Selena23 szerintem kipróbálom a te módszered ;)
2011. aug. 3. 17:47
 8/9 anonim válasza:

Én a gyantára szavazok mindkét helyen. Az epillátortól hamarabb visszanő a szőr és sokkal fájdalmasabb is, ráadásul sokszor bekapja a bőrt, ami baromira fáj.


Hónaljon , csak kicsit be kell púderezni és mehet is a hideg gyanta csík. Valamiért nekem jobban bevált, mint a meleg.


Odalent pedig, bármit csinálsz, fájni fog, de a cukorgyanta a legjobb a lágy részekhez.


Nekem az alábbi márkák váltak be: x-epil, Bellepil

2011. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2011. aug. 4. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!