Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első epilálás odalent, hogyan?...

Első epilálás odalent, hogyan?! (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Nos, egészen pár héttel ezelőttig nem zavart a szőröm, de úgy döntöttem, megpróbálom milyen lenne másképp. Először csak levágtam, majd még rövidebbre, a múlt héten le is borotváltam (persze utánaolvastam hogyan kell normálisan, nem estem csak úgy neki). Természetesen krémeztem szépen ahogy kell, óvatosan is szedtem le. Jöttek a pattanások, viszketés minden. Még nem is lett volna vészes, de így 3-4 nap után már vagy 15 pati volt rajta, viszketés ugyan már semmi, és nem is szúrt. A pirosság, és a pattanások zavarnak a legjobban. Nem szeretném megint leborotválni, kozmetikusnál gyantáztatni sem. Van itthon epilátorom, lábamat szoktam vele leszedni általában. Ki szeretném próbálni, odalent mennyivel jobb, avagy rosszabb. Na de hogyan álljak neki? Félek hogy becsípem véletlen a bőröm, vagy valami. Valaki tudna segíteni, hogy lássak hozzá a dologhoz? Nekilássak egyáltalán? Köszi a válaszokat! 16/L
2011. aug. 2. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

én is ezt használom, én arra szoktam figyelni, hogy nagyon jól kifeszítsem a bőrt, mert akkor nem fáj annyira :D meg ne legyen túl hosszú, mert akkor nem húzza ki elsőre.

De a bőrt szerintem nem tudja becsípni :D

2011. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pont ezért használok szőrtelenítő krémet. Ha kipróbálod, előtte csinálj bőrpróbát, nekem bejött. Nem viszketek úgy, mint a borotvával.
2011. aug. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy egy punczi legyen szőrös (legalább valamilyen szinten), groteszk látvány, ha olyan, mint egy csecsemőé.
2011. aug. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem tudom, miért nem szeretnéd a kozmetikust, de nekik ez tök természetes, és két perc alatt lekapják az egészet:) és egyáltalán nem fáj:) Én is borotváltam régen, de én is nagyon kipattogtam tőle. Amúgy barátnőm egy korty házpálinkát szokott epilálás előtt meginni, bár 16 évesen nem alkoholfogyasztásra akarlak buzdítani:)
2011. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigieknek! Utolsó, igazából a pénz miatt lett az epilátor is. Nincs keretem x időközönként eljárni leszedetni. Meg hát elég szégyenlős is vagyok, ezt még nem sikerült leküzdenem csak a barátom előtt.
2011. aug. 2. 22:46
 6/8 anonim válasza:
Persze megértem, bár én inkább fizetek, hogy kevesebb ideig fájjon.:D Amúgy én is szégyenlős vagyok, de valahogy kozmetikusnál nem.:) Hát akkor "sok sikert"! :)
2011. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Na majd akkor hétvégén erőt veszek magamon..
2011. aug. 2. 23:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne gyakran járnod kozmetikushoz, ha ő gyantázná a puncidat, mert az tartós megoldás.
2011. aug. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!