Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba! Elkezdhetem így...

Hüvelygomba! Elkezdhetem így a kezelést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hüvelygombám van. Van még 1 hetem a menzeszemig. Canesten fogok használni /500mg,1db-os/ illetve utána lactofeel-t/7db-os/. A canestent simán el tudom használni, de a hüvelyflóra helyreállító használat soran megjôn, tehát marad 1 vagy 2 hüvelygél még. Canesten után mindenféleképp szeretném használni! Elkezdjem az egész kúrát vagy várjam meg azt a kb. 15 napot és próbáljam addig otthoni praktikákkal elviselni?

Elôre kôszi a választ!

18/l



2014. dec. 15. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
kérdező, te minden hülyeséget elhiszel? olvasd el a nyavalyás betegtájékoztatókat legalább!E
2014. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
9 Hát bocs, nem én találtam ki, hogy vény nélküli legyen, de azért lehet, hogy nálad okosabb emberek ülnek a gyógyszerészeti kamarában.
2014. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

71%-nak teljesen igaza van!!

Na de akkor mi lenne azzal a sok magán nőgyógyászati rendelővel? illetve a bevétellel, igaz?

Szóval kezd el nyugodtan a Canestent!

2014. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Erről a kis vitáról annyit, hogy valójában mindkét félnek igaza van, tényleg nem kell rögtön orvoshoz rohanni ha kb. tudjuk mi a gond, csak ha az sem hat, azért ne kezdjünk öngyógyításba, mert csak ártunk...

Amúgy köszönöm mindenkinek a válaszát! Ment a zöld! :)

2014. dec. 19. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!