Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon meg vagyok ijedve. Mi...

Nagyon meg vagyok ijedve. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy most kezdtem el szedni a fogamzásgátlót. Egy darabig minden rendben volt. Hétfőn megjött, beszedtem az elsőt. Normál esetben mindig 6 napig vérzek. Az 5. napon együtt voltam a barátommal mert épp nem jött semmi, persze óvszerrel (nem kell a beszólogatás, hogy mér fekszünk le ha megvan) Aztán másnap nagyin elkezdett viszketni ott lennt. Hülye voltam, nem bírtam megállni, nagyon megvakartam. Aztán elkezdett fájni e miatt. És viszketett tovább... Este megint együrtt voltunk. Másnap is ugyanez volt és ma is! (mármint viszket és fáj) A barnázásom nem marad abba, olyan fura, már 8 napja menstruálok és mondom idáig mindig csak 6napos volt! Jaa.. és neha pisilés érzeret érzek és 1x1x lüktet egyet a csiklóm. Mi ez?? Összefuggenek a dolgok vagy csak sok véletlen? Hüvelygomba?

2014. dec. 15. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, lehet, menj orvoshoz !
2014. dec. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
magától nem múlhat el? már két hete mindig a dokinál vagyok... a gyógyszer miatt. :/
2014. dec. 15. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Valszeg gomba, de jó peches vagy.


Mi is szoktunk szeretkezni (gumival, psze) a vérzés 6-7. napján és egyszer nem szedtem még össze semmit.

2014. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, a barátodtól kaptad, ő is menjen el orvoshoz.
2014. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!

na voltál dokinál?

2015. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
voltam, hüvelygombára kaptam felhelyezős gyógyszert (3 egymás utáni éjszaka kellett feltenni) és húgyhólyag gyulladásra valami feloldós innivalót. hüvelygomba&húgyhólyag gyulladás remek kombó... valszeg a gyógyszertől volt, felborította a hormonháztartásom... barátomnak szerencsére semmi baja nem lett. ezt nem kivanom senkinek:( szenvedtem rendesen
2015. jan. 6. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!