Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik velem? Nagyon meg...

Mi történik velem? Nagyon meg vagyok ijedve.

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár napban legalább egyszer jelentkezik az alábbi tünetegyüttes: szörnyű émelygés, gyomor összerorul, úgy érzem, bármelyik pillanatban elhányhatom magam, remeg kezem-lábam, szorít a mellkasom, a szívem kiseik, kiver a víz. Ma össze is estem.

Mi a fene ez?

20/L


2010. jan. 5. 00:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pánikbetegség a tünetek alapján. De azért nem biztos. Ki kell vizsgálni. El kellene menned a dokihoz.
2010. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Összesen egyszer jelentkezett, vagy többször is?

Amúgy ez lehet akár pánikroham is.

2010. jan. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez pánikroham! Valamitől nagyon kimerültél! Ha nem múlik menj el a körzeti orvosodhoz.
2010. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mikor ezeket érzed közben érzel erős idegességet is??? Vagy előtte ideges vagy valamiért??
2010. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én pánik beteg vagyok, de a mostani időjárás már teljesen kikészít.Még orvosi kezelés mellett is naponta megugrik a vérnyomásom, a pulzusom, hányingerem van, szédülök. De sajnos semmi jóra nem számíthatok, mert a frontok továbbra is jönnek mennek. A pánikbetegség millió tünetet tud produkálni. Engem egy évig vizsgáltak, szinte orrba-szájba, CT, MR, mire rájöttek mi a bajom.
2010. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az utóbbi napokban mindennap. Most még a fejemet is beütöttem, lehet, hogy az eszméletemet is elvesztettem vagy csak nem emlékszem, hogy kerültem a földre, és hová ütöttem be magam.
2010. jan. 5. 00:45
 7/13 A kérdező kommentje:
Ideges vagyok előtte, nehéz időszak ez, párkapcsolati válság, amikor túl nagy a nyomás, máris jön ez. Kétségbeejtő... Nagyon.
2010. jan. 5. 00:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Látod nem a semmitől jöttek elő ezek a rosszullétek, én már írtam valami történt veled. Légyszi menjél el orvoshoz, pszichiáterhez, kihúz a bajból, amíg el nem hatalmasodik nálad a probléma.
2010. jan. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen,akkor ez pánikroham.Meg kellene próbálj megnyugodni,relaxálni,nem izgatni,meg idegesíteni magad.Nálam is előfordul néha,mikor agyonidegeskedem magam.Nem árt ha megnézeted magad orvossal,esetleg fölír valami gyengébb nyugtatót,hogy szedje rendbe egy kicsit az idegeidet,vagy valami idegerősítő vitamint.Én ilyenkor Magne B6-ot szoktam szedni ,és elég jól rendbeszed,ezenkívül minél több friss levegő,jókis séták,és nyugalom,sok gyümölcs,zöldség.Ha nem múlik,akkor szakember,pszichológus,pszichiáter.
2010. jan. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Magne B6-om van itthon, veszek be. Sajnos nem jók a kilátások, ami a nyugalmat illeti, egy ember, akiről ocsmányságok derülnek ki, amiket nem tudok megemészteni, nem akarom elhinni, hogy mindez velem történik, ráadásul vizsgaidőszak van...
2010. jan. 5. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!