Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon meg vagyok ijedve! Mi...

Nagyon meg vagyok ijedve! Mi lehet velem? Lehet nagy a baj?

Figyelt kérdés
Januárban műtöttek endometriózissal, eltelt három hét semmi bajom nem volt, most meg már kettő napja nyálkás, néha barnás néha rózsaszínes nyúlós folyásom van! Soha nem volt ilyenem! Székelésnél van javarészt! Most azt olvastam lehet ráktól! Van egy három éves fiam, mit csinálok ha valami nagy baj van? :( Totál kétségbeesetten írok, babát szeretnék, január 12.-én voltunk együtt a párommal, azt mondta a doki, hogy megesik, hogy pont ilyenkor sikerül a baba(13.-án műtöttek), de jan. 23.-án megjött, kevés volt az igaz, de a műtétre is fogható. Szurkál a hasam, először azt hittem azért a barnás folyás, mert lehet beágyazódik a baba és sikerül, de most, hogy utánanéztem ez inkább rossz jel :( Segítsetek kérlek! Dokinak mondtam, hétfőre kaptam időpontot! Teszt felesleges igaz?
2014. febr. 5. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy peteérésed van? ha jól számoltam most jársz félidőben.
2014. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom! de én úgy gondolom, hogy nem az. feb.6.-ára írja az ovus naptár a peteérést, de ha mostantól ilyen módon jelentkezne, biztos nem lenne babám mostanában, fáj mindenem...szurkál a hasam, fáj a derekam, a hüvelyembe is bele nyilal!
2014. febr. 5. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Pé-kor nekem is szokott fájni a hasam és nyálkás folyásom is van olyankor. És lehet így baba, mért ne lehetne? A Fiamnál is fájt a hasam mégis terhes lettem.
2014. febr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arra írtam, hogy biztos nem lenne babám, hogy eszembe sem jutna így a szex. Fáj, szurkál a hüvelyem is :( Mintha valami nem stimmelne!
2014. febr. 6. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!