Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy nemi betegséget...

Lehet hogy nemi betegséget kaptam el?

Figyelt kérdés
2 éve élek nemi életet a férjemmel ( előtte nem volt szexuális kapcsolatom senkivel!! ) Azóta időről időre erős fehér folyásom van, néha viszkető érzéssel, néha annélkül...Lehet ez valamiféle nemi betegség jele is???

2014. dec. 10. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Abszolút lehet, pesrze. De inkább csak gombára gyanakodj!
2014. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gombanak tunik (candida?) menj vele nogyogyaszhoz, esetleg a nemineteg gondozoba (csak hogy kimutassak a korokozot, bar alapesetben felirnak ra valamit az emondasod alapjan es vagy hasznal vagy nem, de nem fogjak nyomozni pontosan mid va. Keves nemibetegseget lehet elkapni nem szexualis uton, de van olyan, amit en nem sorolnek a nemibetegsegek koze pl. pomt a gombas fertozest...tehat ha azon izgulnal, hohy a ferjed megcsalt-e, akkor meg menj STD nek nevezett szuresre (jo huzos arakon megnezik maganhelyen az osszes nemibetegseget). Ha a kezdetektol vannak tunetek amiota egyutt vagytok akkor mg vagy mar azelott is volt bajod vagy siman akkor kaptal el valamit tole es azota is tart.

Ha magambol indulok ki en eddig akarmilyen "nemibetegseg" tunetet prpdukaltam soha nem mutattak ki semmit. Volt aki szerint psziches, hormonalis.... Szoval irany a nodoki.

2014. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sokkal valószínűbb egy gombás fertőzés, de ezt egy nődoki is csak tenyésztéses vizsgálattal tudná megállapítani. Hogy ezt asszony létedre itt az oldalon próbálod megtudakolni!!? Nem, nem akarlak minősíteni, nincs hozzá jogom, de el vagyok képedve.
2014. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg gomba lesz ez. Vegyél Canesten combit és 3-4 nap alatt elmúlik. Férjed is kenje be, ez lényeges, mert egyébként oda-vissza fertőzitek egymást.
2014. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet nemi betegségre utaló jel is. Nem kizárt, hogy gomba, de egyébként egy sima gyulladás is okozhat ilyen tüneteket.

Nekem nemrég ugyanilyen tüneteim voltak, elmentem dokihoz, és kiderült, hogy hüvelygyulladás. Kaptam rá kúpot, meg tejsavas öblögetést kellett alkalmaznom, és pár nap alatt elmúlt.


Én azt javaslom, hogy minél előbb menj el nőgyógyászhoz, ő pontosat fog tudni mondani, és a neked megfelelő gyógyszert, kúpot, kenőcsöt fogja felírni. 29/N

2014. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!