Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gombás fertőzés?

Gombás fertőzés?

Figyelt kérdés
Antibiotikum kúrán vagyok túl, és tegnap reggelre megduzzadt ég és szörnyen viszket ott lent, de folyásom egyáltalán nincs. Inkább csak a külső részen, a csilónál és a kisajkaknál érzem. Tegnap óta kenem rá a canesten krémet, de egyáltalán nem enyhíti még a viszketést sem. Azt gondoltam gombás fertőzés(kb 6 éve volt már egyszer, de akkor ronda folyásom volt a viszketés mellett) Természetesen holnap elmegyek a nőgyógyásom rendelésére, de addigis kiváncsi vagyok a véleményetekre.
2014. nov. 24. 19:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, mások okulására írom, hátha valaki így jár, mint én. Az antibiotikum mellékhatása. Nem gombás, hanem bakteriális fertőzés, hüvelygyulladás. Ez nem mindig jár hüvelyi folyással. Kaptam rá Klion tablettát(a férjemnek is kell szednie a biztonság kedvéért, pedig egy hónapja nem voltunk együtt, napi 2*2 szemet) és Gyno-Pevaryl hüvelykúpot. Tegnap este voltam nőgyógyásznál, utána szaladtam az ügyeletes gyógyszertárba, így tegnap este a kúpot és a bogyót is használtam már, enyhültek is a tünetek :)
2014. nov. 26. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!