Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a puncimm! Mit...

Nagyon fáj a puncimm! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

égető érzés. De nőgyógyászhoz nemakarok menni mert még csak 15 éves vagyok!

egy ideje észrevettem hogy teljesen piros...illetve égető éretű :S mit csináljak? (no nőgyógyász..valami itthoni módszer nincs?)


2008. aug. 14. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Én sem szeretek nődokihoz menni, ez valőszínű hüvelygomba, ha égő, csípő és viszkető érzésed van és fehér vagy sárga bűzös folyásod.Ha vmeliyk is előfordul akkor ajánlom neked a vény nélkül kapható Canesten Combit ami 1700Ft körül van.Ebben van 3napra való kp és krém,hogy ne égessen.Nekem bevált!!Sok sikert!
2008. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem mesz el orvoshoz, ne csodalkozz rajta, ha majd valami sulyosabb bajod lesz, mondjuk meddosegi problemak mikor majd gyereket szeretnel!Minel tobbszor van gyulladasa az embernek ,foleg kezeletlenul sokaig, annal tobb nagyobb az eselye hogy elzarodnak a petevezetok, ugyhogy fontold meg.........!
2008. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
A korod nem kizáró ok,hogy felkeresd a nőgyógyászt.Szerintem menj el,nehogy valami komolyabb bajod legyen!
2008. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem is Canesten kombit vegyél, talán segít. Bár nekem is hasonló gondom van és nem teljesen szüntette meg a bajt. Valami kamillateás fürdöről hallottam még, megér egy próbát az is. Egyébként nekem évek ota van ilyen gondom, azota javult, de teljesen nem szünt meg szóval a nőgyógyász biztosabb lenne.
2008. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

A nőgyógyász azért lenne mindenképpen jó választás, mert itt három odavetett mondatból (Amiből kettő az, hogy nem akarsz nőgyógyászhoz menni.) akarunk okosakat kihámozni, amire így nem sok esély kínálkozik. A lényeg az lenne, hogy a doktor bácsi megvizsgál, kenetet vesz, azt elküldik tenyésztésre, megállapítják, mi a a bajod és arra való gyógyszert írnak, amitől meggyógyulsz. Itt viszont a hozzászólók látatlanban adnak tanácsot, vizsgálat, tenyésztés nélkül, ráadásul egyikük sem orvos. Így viszont ebben az esetben több kárt csinálhatnak, mint hasznot.


Kérd meg anyukádat, hogy vigyen el nőgyógyász bácsihoz, mert ilyesmivel nem szabad viccelni! Komoly bajod lehet egy félrekezelt fertőzéstől, akár meddővé s válhatsz!

2008. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Elozo valaszolonak: En is ugyanezt tanacsoltam, de frankon lepontoztak a tobbiek, nem ertem miert! Pedig abszolut nem irtam hulyeseget, az egy teny, hogy a sok huvely- es/vagy petefeszekgyulladas ,foleg kezeletlenul, hegesen gyogyul meg, ennek kovetkezteben egy ido utan (minel tobbszor van gyulladas) elzarodhatnak a petevezetekek stb, sulyos meddosegi problemakhoz vezethetnek.


Nem ijesztgetni akartam a kerdezot ,de ezek tenyek! Es mar 15even eleg idos ahhoz, hogy merlegelje a nemzokepesseget a felelmevel szemben. Ha vkinek nem tetszett az oszintesegem, sajnalom, de ezert nem kellene lepontozni. En legalabb nem online diagnozist allitok fel laikuskent, hanem inkabb abba az iranyba terelem, hogy orvoshoz menjen ongyogyitas helyett.

2008. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsanat, termekenyseget akartam irni, nem pedig nemzokepesseget!
2008. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Engem is lepontoztak. Na és? Sajnos egy válasz értelmét vagy értelmetlenségét nem a leadott szavazatok száma határozza meg.
2008. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a hüvelyednél érzed belül vagy kivül?van folyásod?
2008. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért kellett azokat lepontozni,akik a canesten combiról írnak,igenis az segít a hüvelygombának
2008. aug. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!