Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló elhagyása után...

Fogamzásgátló elhagyása után vérzészavar. De ilyen?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom és hallom hogy akik fogmazásgátlót szedtek és elhagyták,azok menzesz zavara abban nyilvánult meg hogy kimaradozott nekik és hosszabb ideig nem volt vérzésük.

Nekem sajnos az ellenkezője lépett fel. Most 10 napig pecsételő vérzésem volt és ma reggel jött meg rendesen (nem is gyengén) ugy hogy görcsöl a hasam és leszakad a derekam.


Tehát ma 11. napja vérzek és ebből 10 nap csak minimális, barnás pecsételés volt.


Sehol nem olvastam olyat hogy valakinek igy nyilvánult meg a vérzészavara.


körzeti nőgyógyászhoz 1 hónappal később kaptam időpontot, maszekra nincs pénzem .... mire letelik az 1 hónap szétidegeskedem magam hogy ez mitől lehet. 3 hónapja hagytam abba a gyógyszert. Első alkalommal egész normális volt, második alkalomnál ugyanez csak 5 napig volt pecsételő vérzés, most meg már 10 napig volt mielőtt rendesen/fájdalmasan megjött.



2014. okt. 4. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A menzesz előtti pecsételés általában alacsony progeszteronszint következménye. Én ismerek olyat, akinek hasonló gondja volt. Szedés előtt semmi gond nem volt a ciklusával, abbahagyás után meg összevissza pecsételt.
2014. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És erre tudnak adni gyógyszert?

Hogy ne pecsételjen

2014. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KEdves Utolsó! Úgy néz ki talán bejutok kedden a nőgyogyógyászhoz. ha sikerül...akkor mindent leirok!
2014. okt. 5. 04:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!