Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék fogamzásgátlót...

Szeretnék fogamzásgátlót szedni, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
17/L vagyok, 2 éve élek rendszeres szexuális életet a barátommal. Eddig elleneztem a fogamzásgátlót, jobbnak gondoltam/om az óvszert, mert ha gond van, az egyből látszik, és a sürgősségi tabi segít, viszont több ismerősöm fogamzásgátló szedése mellett lett terhes, ami elég elbizonytalanító. :/ Félek belekezdeni, de már idejét érzem ennek, főleg, hogy hormonprobléma szerű tüneteim vannak több mint egy éve, és a menstruáció előtt-közben nagyon sokat görcsölök, erre az orvos csak a fogamzásgátlót javasolta. Érdekelne a ti véleményetek és tapasztalataitok erről. Örülnék pár bíztató szónak, de kérlek az igazságot írjátok le! :)

2014. okt. 1. 21:13
 1/3 A kérdező kommentje:
És még az érdekelne, hogy ti mikor veszitek be a gyógyszert? Reggel, vagy este, mihez igazítjátok? :)
2014. okt. 1. 21:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd az éjjeli szekrényre és este vedd be nehogy elfelejtsd
2014. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia a fogamzás gátlónak lehetnek mellék hatásai azt tudnod kell ! Volt barátnőmnek például a lába fájt tölle ha jól emlékszem, nem akarok hülyeséget mondani . Azt szerintem orvostól kéne meg kérdezned hogy mit javasolna neked ! Nőknél van egy időszak menstruáció után vagy elött nem tudom de amikor úgy mond PETE ÉRÉSE van , ez azt jelenti hogy abban az időszakban teherbe eshet anő amíg nincsen pete érése addig nem esik teherbe. Nyugodtan kérdez utánna a kezelő orvosodnál vagy az interneten hogy hogy kell ezt kiszámolni ! Orvoshoz menni ezzel nem szégyen hidd el jobb és hasznosabb is .
2014. okt. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!