Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett mellett...

Fogamzásgátló mellett mellett cikluszavar?

Figyelt kérdés
Nyár utólsó havában a fogamzásgátlót tovább szedtem (vérzéskésleltetés).Nem felejtettem el bevenni szemet.. Áttöréses vérzésem is volt... majd a 21+10 szem beszedése után tartott 7 napos szünetben a szokásos megvonásos vérzés jelentkezett .Utána folytattam a gyógyszerszedést a szokásos módon,csak az a gond ,hogy az a bliszterem nem volt teljes csak 11 szem volt benne (mivel korábban abból szedtem azt a bizonyos 10 szemet).Nem volt lehetőségem időben gyógyszert iratni,igy ugye a 11 .napnál elfogyott a tabim. Valószinű,hogy jól megkavartam a ciklusomat tudom nem tett jót neki,hogy egyik alkalommal 31 napig szedtem a gyógyszert,vérzés után meg csak 11 -ig.Elképzelhető,hogy most kimarad a vérzés?Ha igy van,akkor is elkezdjem szedni (a későbbiekben előirásszerűen) a gyógyszert? U.i.:A terhességet azért nem tartom valószinűnek,mert mint mondtam,a tablettákat mindig bevettem.A férjemmel házaséletet még a áttöréses vérzés jelentkezése előtt éltünk, + utána a szünet alatt pedig volt megvonásos vérzés.

2012. szept. 28. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Bizony valószínű, hogy megkavartad.

Nem így kellett volna. Nem kellett volna belekezdened az egészbe úgy, hogy nem volt talonban újabb csomagod.


Azzal, hogy most csak 11 napig szedted, majd után nem... olyan, mintha abbahagytad volna teljesen a bogyót.

Nem folytathatod simán.


Úgy kell eljárnod, mintha elsőnek szednél tablettát. Tehát a következő levél első szemét a jelentkező menszesz első napján kell bevenned.


DE ha biztosra akarsz menni, kérdezd meg a nőgyógyászt.

Lehet, hogy azt fogja javasolni, hogy várjatok egy ciklust.

2012. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már bocs, de hányszor szeretnéd még feltenni ezt a k.va kérdést?

Mert már harmadszor olvasom. És meg is érteném, ha nem válaszolt volna senki, de az előző kettőre is kaptál választ.

Ha azokkal nem voltál elégedett, akkor MENJÉL EL AZ ORVOSHOZ ÉS KÉRDEZD MEG!!!!!!!!!

2012. szept. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!