Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet később gyermekem, ha...

Lehet később gyermekem, ha ilyen problémám volt? 22/N

Figyelt kérdés
Tavaly novemberben mélyvénás trombózisom volt a jobb lábamba és mellé még embóliát is kaptam. Előtte nyáron írtak fel fogamzásgátlót de nem vizsgáltak ki, hogy hajlamos vagyok-e rá. Menstruációs zavar miatt szedtem, de nem volt kapcsolatom. Soha többet nem szedhetek semmilyen hormontartalmú tablettát, mert nemrég kiderült, hogy hajlamos vagyok rá és életem végéig szednem kell vérhígítót. A hematológus, akihez ezt az eredményt vittem vissza azt mondta, hogy valószínűleg valami fejlődési rendellenesség okozta és hogy tudom-e hogy nem lehetek terhes. Egy cava filtert helyeztek be az érbe, ami megakadályozza, hogy trombózist kapjak, de nem tudták eltávolítani, így valószínűleg bennem fog mindig maradni. Elképzelhető, hogy a filter miatt mondta azt az orvos, hogy nem lehetek terhes? Furcsa, mert a háziorvosom meg azt mondta h ha szeretnék babát el kell hagynom a vérhígítót és injekcióznom kell magam a terhesség alatt. Viszont mivel nem volt filteres betegük nem tudja, hogy gondot fog-e okozni. Valakinek volt ilyen betegsége?
2014. szept. 25. 14:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!