Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha anya nem vesz...

Mit tegyek, ha anya nem vesz nekem betétet? 13/L

Figyelt kérdés
Már 3.-szor jött meg, és szóltam anyának. Mivel neki már nincs meg, ezért nem fogja fel hogy attól még hogy neki nincs meg, nekem még igen. Ha nem vesz betétet és nincs zsebpénzem, mit tegyek?

2014. szept. 6. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
vagy menjetek együtt vásárolni, vagy kérj tőle pénzt külön erre, hogy megvedd magadnak.
2014. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószinűleg csak elfelejti, hiszen nem lehet még annyira öreg, hogy ne emlékezzen rá, hogy erre minden nőnek szüksége van. Figyelmeztesd rá többször, vagy menj el vele vásárolni, és egyszerűen tedd be a kosárba a betét. Nem hiszem, hogy azt fogja mondani, hogy ezt nem fizeti ki.
2014. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérj tőle vagy apukádtól pénzt, és vedd meg te.

Illetve, ha anyukád nem vesz neked, kérdezd meg apukádat. Nekem mindig ő vett. :)

2014. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elváltak a szüleim... Apummal nem tartom a kapcsolatatot.:(
2014. szept. 6. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérjél pénzt betétre.
2014. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy kérsz rá pénzt,és megveszed magadnak,vagy szólj neki és menjetek el együtt.
2014. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmész vele a teszkóba, és beteszed a kosárba.
2014. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!