Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem merek anyukámmal beszélni...

Nem merek anyukámmal beszélni a menzeszemről. Nem merem megmondani, h kéne tisztasági betétet venni. Mit tegyek? Hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés

2013. dec. 7. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1.Kérsz tőle pénzt

2.Veszel magadnak

3.A szülőd.Ő nevelt fel TÉGED.Ő is nőből van mint Te.Ezen mit kell szégyellni?


Oké aláírom hogy nekünk férfiaknak könnyebb :)

2013. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de ez nem úgy van, h elmész és veszel... Megkell nézni mekkoraa szívóereje...meg minden... És azért, kezdjük ott, h nem kéne a fiúknak ilyennel foglalkozni...
2013. dec. 7. 23:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Megbeszéljem anyukáddal én?Hol laksz?
2013. dec. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Odamész, és megmondod, hogy úgy vetted észre, szükséged lenne tisztasági betétre. Onnantól már könnyű lesz beszélgetni az ilyen dolgokról. Csak nyugodtan! Emlékszem, én is féltem ettől, de aztán nem harapta le anya a fejemet! Ha jóban vagy anyukáddal, tényleg nincs okod félni.

Amúgy a tisztasági betéteken nem kell annyira gondolkodni, azt könnyebb kiválasztani, egy normál tökéletesen megfelel. De kísérletezhetsz is, hogy neked az illatos tetszik-e, meg ha valamelyiktől kiütésed lesz, akkor úgyis keresni kell egy másikat.

Ha nem tudnád megbeszélni anyukáddal, nyugodtan írj, de én a helyedben őt kérdezném inkább! :)

2013. dec. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 automatakoktel ***** válasza:

Hé mutter, betétet de gyorszan! :)


Mond hogy nöiesedsz. Ne szégyelld, biztos ö is örül hogy növekedik a kicsi lánya.

2013. dec. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Anyukád is menstruál. Ez a világ legtermészetesebb dolga.
2013. dec. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De, ez pont úgy van, hogy elmész és veszel. Nem értem a problémát... Anyukád se fogja tudni, hogy milyen a TE menstruációd, mert gondolom azért nem fogja megnézni. Neked kell kitapasztalnod, hogy nálad melyik betét meddig tart ki, melyik kényelmes stb. Azt pedig csak próbálgatással lehet. "Szívóerő"??? :D A cseppecskék, amiket rárajzolnak, mondjuk úgy,hogy csak viszonyulásnak jók. Vagy még annak se.

Veszel egy bármilyen tisztasági betétet és kész. Ha nem tetszik, köv. hónapban másmilyet veszel.


Amúgy azt sem értem, hogy miért kell félni attól, hogy a menstruációról beszéljen az ember az anyjával (ajánlott kezdő mondat: "anya, megjött"), de én mindig is jóban voltam az anyukámmal. Ha te nem vagy vele jóban, esetleg nehezebb lehet. Akkor tényleg vedd a saját kezedbe a dolgot.

2013. dec. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos az itt válaszolok nagy része fiú, akik itt élik ki titkos vágyaikat, mert máshol nem tudják.

Ennyit ér a válaszuk is általában, van amelyik orvosost is játszik, vagy éllandóan orvoshoz akar küldeni. Hiába kéred a lányok válaszát ők fognak lecsapni rá.


Meg kellene próbálnod anyukáddal beszélgetni erről, szerintem még örülne is neki, hogy segíthet neked.

Később is szükséged lehet tanácsaira női problémák esetén.

Nekem se volt könnyű, de végül is szóltam annak ideján és állítom, hogy sokkal közelebb kerültünk egymáshoz.

2013. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen titkos vágyakról beszélsz, 27%-os? Magadból indulsz ki?
2013. dec. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, a 8-as válaszoló kedvéért kiegészíteném a hozzászólásomat: 28/N voltam
2013. dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!