Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy anya megengedj...

Mit tegyek hogy anya megengedje hogy leborotváljam?

Figyelt kérdés
nem merek strandra sem járni mert alul kilóg a szőröm,anya azt mondja túl fiatal vagyok még ehhez,hogy tudnám rábeszélni?13l
2010. jan. 15. 12:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek a felettem szoloval. Nyugodtan mondhatod neki, h tök ciki lenne, ha meglatna valamelyik fiu osztalytarsad vagy ilyesmi. Amugy emlekszem, az en anyukam sem engedte, hogy 14 évesen leborotvaljam a labam, uh nem vagy egyedul az erzessel. Viszont a nemi szorzet mar kellemetlenebb kerdes, nem mutogatni valo, akarhany eves is az ember! ezt mondd el neki. Nyilvan ö sem örülne, ha a munkatarsai latnak az övet, te meg igy vagy az osztalytarsaiddal pl. Ha nem adja be a derekat, akkor ess neki egyedul. Én is ezt tettem.
2010. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
48%

pinán a szőr förtelem,

a punci legyen szőrtelen!

2010. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
Ha strandszezon nincs is, azért uszodába járni még lehet... Szerintem is csak ott borotváld, ahol kilóg. Az öltözködés közben sem feltűnő. Jobb a békesség a szülőkkel.
2010. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,azt hiszem megfogadom.
2010. jan. 15. 12:28
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Mégis milyen dolog az, hogy valaki 13 évesen az anyja előtt öltözködik? Jó hogy nem már a tampont is ő rakja fel, mint egy múltkori kérdezőnél.

Ha elég nagynak érzed már magad a borotváláshoz, akkor semmi szükség az anyád engedélyére sem, meg különben sincs ehhez semmi köze.

2010. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Miért ne öltözhetne egyébként valaki az anyukája jelenlétében, ha úgy adódik? Mi van abban családon belül? Én 43 éves férfi vagyok, külön élek persze az anyukámtól, de nyárom elvittem nyaralni és egy szobában laktunk, és teljesen természetes volt, hogy átöltözzem előtte, ha úgy adódik. Ő az anyukám. Attól még nem érzem kevésbé felnőttnek magam.
2010. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
33%
43 éves férfi vagy és ezt a topicot nezted meg?????
2010. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Miért, nem szabad? Nagyon sok mást is megnéztem. Baj, ha érdekel, hogy másokat mi foglalkoztat?
2010. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyszerűen zárd be magad a fürdőszobába és borotváld le! Utána nem tehet semmit.
2010. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ne Anyukád döntse el, hogy borotválod-e a puncid, vagy nem. Egy 13 éves lánynak, már kell ennyi önálló döntési joga, hogy tudja mit szeretne a puncijával kezdeni.
2010. jan. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!