Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja rosszul vagyok semmi...

2 napja rosszul vagyok semmi extrát nem ettem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

tegnap reggel kezdődött, szédültem kirázott a hideg és hányingerem is volt, terhes tuti nem vagyok, ma már hánytam is ilyen savas dolgot, de azt sem magától, muszáj voltam rásegíteni :(

éreztem hogy görcsöl a gyomrom vagy a hasam már azt sem tudom és olyan vízszerű volt a székletem mint még soha.

most lefeküdtem egy másfél órára és úgy érzem jobb lett, már tudtam reggelizni is az előbb.


lehet ez napszúrás?

vagy valamivel el rontottam a gyomrom?


köszi a kedves válaszokat :)

29N



2014. aug. 16. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is tegnapelőtt voltam ilyen beteg, rengetegszer mentem wc-re, görcsölt a gyomrom. Szerintem egy napig próbálj diétázni kicsit, amíg helyrejön a szervezeted.
2014. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, neked is néha bele szúr a hasadba a fájdalom? nekem ma reggel óta ,semmi előjel csak jól megszúr :(
2014. aug. 16. 09:52
 3/3 A kérdező kommentje:
mára lettem ugy jobban hogy már tudok enni meg nem fáj semmim csak még kicsit ment tegnap is a hasam de már nem vizet kakiltam (-.-)
2014. aug. 19. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!