Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 naplja meg kellett volna...

4 naplja meg kellett volna jönnie, eddig nem volt semmi most viszont nagyon rosszul vagyok, mintha egy kib. ott kő lenne a méhem helyén, és hányingerem van, ez mi?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, alig bírok állni, és ma még egy csomó mindent el kell intéznem! Valakinek hasonló tapasztalat?
2014. jún. 25. 06:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, terhesség kizárva, 3 hónapja nem voltam pasival.
2014. jún. 25. 06:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg fog jönni

Ha mégsem jönne meg, menj el a dokihoz

2014. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak kicsit késik a menzesz
2014. jún. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be valami enyhe nyugtatót
2014. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bevettem egy görcsoldót reggel meg egyet délben, így már csak picit szúrt és tudtam menni meg biciklizni is (azzal közlekedek), viszont nem mutatja semmi jelét, hogy megjönne. Csak azért paráztam be, mert még sosem késett, és menzesz alatt se szoktam görcsölni. Most viszont, hogy múlik a hatása, megint érzem, úgyhogy valószínűleg doki lesz.

Köszönöm a válaszokat! :)

2014. jún. 25. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!