Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál le szoktátok...

Nőgyógyásznál le szoktátok venni a cipőtöket?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, de életemben most voltam először nőgyógyásznál, és nem tudtam, hogy mit csináljak, amikor hirtelen azt mondta, hogy foglaljak helyet a vizsgálóágyon. Elég pörgős ember, szóval végül nem vettem le a cipőm, mert olyan gyorsan történt minden, ahogy kb. betessékelt. Nem is tette szóvá az orvos, de láttam, hogy megnézte mindkét cipőm talpát, amikor már fent volt a lábam (szerencsére nagyjából tiszta volt, még jó, hogy csoszogok :D ). Már akartam kérdezni, hogy baj-e, hogy nem vettem le, de rögtön kezdett vizsgálni, aztán inkább hagytam a kérdést, így is eléggé feszélyezve voltam, főleg, amikor lemásztam, és láttam, hogy a fekete bőr felületen ottmaradt a talplenyomatom. Szóval mi a szokás ilyenkor? Le kellett volna vennem?
2014. aug. 13. 18:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4-es, ez miért hangzik olyan hihetetlenül? Komolyan az van ott.
2014. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem írtam, hogy hihetetlen, de én sok rendelőt megjártam már, és sehol se volt gumilepedő, hanem lábtartó volt.
2014. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én le szoktam venni, és általában kapok egy papucsot, meg egy köpenyt, és abban megyek a székig. Kellemes hangulatú magánrendelő, ha lehet ilyen mondani egy nőgyógyászati rendelőre. :-)
2014. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És volt olyan, hogy kifejezetten mondta nektek az orvos, hogy vegyétek le? Vagy honnan tudtátok, hogy le kell venni?
2014. aug. 14. 10:22
 15/16 anonim ***** válasza:
SZámomra alap, hogy vizsgálóasztalra nem való cipő. Nem szeretek cipőnyomot hagyni, egyszer voltam sürgősségin, ott mondták, hogy mindegy, olyan rossz érzés volt cipőnyomot hagyni :S
2014. aug. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondták soha, hogy vegyem le, de ahova járok nőgyógyászhoz, ott van köpeny és papucska, így egyértelmű, hogy a bugyi és melltartón kívül leveszem a zoknit-cipőt is.
2014. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!