Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítsen, mert nem...

Wikeee92 kérdése:

Valaki segítsen, mert nem tudom mi tévő legyek! Induljak a kórházba?

Figyelt kérdés
Ugyanis 29 hetes kismama vagyok de a babym tegnap nagyon lusta volt! Alig mozgolodott! És már estére is nagyon ideges voltam! De biztos ti is már megfigyeltétek hogy milyen igényt alakított ki! Énis így voltam ezzel hogy tudom h minden reggel ő ébreszt és a rudgosodássával de ez is el maradt ma pedig eddig mindíg így volt! Sztetek mit csináljak? Kicsit fáj am a köldököm mellett bal oldalt!

2014. aug. 12. 06:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nah most értem haza! Rendes volt az orvosom mert megvárt ameddig beérek mert éjszaka ügyeletes volt úgy hogy amikor hívtam akkor akart haza indulni! Nah hálistennek nincs semmi baj minden rendben van azt mondta az orvos hogy bizonyára nagyon érzékeny a frontra és ezért csinálta ezt! De nagyon. Meg voltam ilyedve! De minden rendben :) köszönöm akik szorítottak nekem télleg jól esik :)
2014. aug. 12. 09:13
 12/15 A kérdező kommentje:
Am szívhangot nézett meg uh-t csinált úgy h egyúttal még is mérte a méreteit és jók voltak :) Remélem nem fog így megilyeszteni még1x!! Nagyon rossz volt! Mindenkinek kellemes és boldog babavárást kívánok
2014. aug. 12. 09:16
 13/15 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy végül is minden rendben. :) További szép babavárást! :)
2014. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De jó :) Sok boldogságot a születendő babádhoz! :)
2014. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek <3
2014. aug. 12. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!