Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítsen, mert nem...

Wikeee92 kérdése:

Valaki segítsen, mert nem tudom mi tévő legyek! Induljak a kórházba?

Figyelt kérdés
Ugyanis 29 hetes kismama vagyok de a babym tegnap nagyon lusta volt! Alig mozgolodott! És már estére is nagyon ideges voltam! De biztos ti is már megfigyeltétek hogy milyen igényt alakított ki! Énis így voltam ezzel hogy tudom h minden reggel ő ébreszt és a rudgosodássával de ez is el maradt ma pedig eddig mindíg így volt! Sztetek mit csináljak? Kicsit fáj am a köldököm mellett bal oldalt!

2014. aug. 12. 06:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Inkább menj el a biztonság kedvéért! Majd írd meg mi volt.
2014. aug. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha nincs is semmi baj, legalább megnyugodhatsz. :)
2014. aug. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha van fogadott orvosod hívd fel, vagy a védőnőt. Én nekem is volt ilyen, rohantam hozzá szívhangot hallgatni. Persze minden rendben volt. Kórházban lehet hogy elzavarnak, attól függ milyen nővérke van épp beosztva. ha rendes akkor ő is csinálhat egy szívhang hallgatást és megnyugtathat.
2014. aug. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Van orvosom! Akkor először felhívom őt!! De úgyis csak akkor nyugszom még ha megvizsgálnak! Am közbe próbálom ébreszteni már. Ittam colát zenét hallgatók meg egy kicsit megbögdöstem de semmi :(
2014. aug. 12. 07:05
 5/15 A kérdező kommentje:
Mindjárt leírom hogy mit mondott!
2014. aug. 12. 07:07
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta mennyek be a terhes ambulanciára és ott megnézik de mostár nagyon ideges vagyok :( azt se tudom hogy hol van :( mind1 indulok is! Ha esetleg valakit érdekel akkor leírom hogy mi volt! Am köszönöm az eddigi válaszokat
2014. aug. 12. 07:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Írjál majd h mi volt,drukkolok neked addig is!
2014. aug. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Majd mindenképpen írd meg! Őszintén remélem, hogy nincs baj :(
2014. aug. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szorítok,hogy ne legyen baj !!!
2014. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ird meg mi volt a dokinal :)
2014. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!