Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S valaki segítsen?...

S. O. S valaki segítsen? Többi lent olvasható!

Figyelt kérdés
nagyon rosszul érzem magam tegnap hajnal óta csip, szúr ég a hüvelyem voltam orvosnál kaptam kapszulát dermyc, bevettem semmi hatása eddig beleültem forró vízbe+teafa olaj, azóta pisilok még még iszonyatosabban fáj és véres a pisim! Mit tegyek?+kamillát is iszok!

2014. máj. 12. 19:30
 1/6 anonim válasza:
nem lehet, hogy felfáztál?
2014. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fáj a derekam meg a vesém,deha nem múlik veszek be felfázásra gyógyszert :( de iszonyatos kín, egész nap szenvedek :'(
2014. máj. 12. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hat ilyen gyorsan, gondolom kell egy pár nap, ezt a gyógyszer komoly fertőzésre irják. Nem biztos, hogy jót tettél a forró fürdővel! A kamilla semmit sem fog erre használni. Menj vissza hamar az orvoshoz, és őszintén mond el, hogy mi történt. Akár telefonon is megkérdezheted az ügyeletet, vagy a kórházat, biztosan adnak orvosi tanácsot.



Remélem hamar rendbe jössz!

2014. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem használ, mivel ez gomba ellenes készítmény, a hólyaghurutot pedig baktérium (leginkább coli okozza)!

Haladéktalan hagyd abba, és menj be az ügyeletre, akár este, hogy véreset pisilsz és fáj nagyon. Antibiotikum kell, nem gombaellenes szer! Ekkorát tévedni basszus! (orvos)

2014. máj. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos nincs kocsim -kocsink ,és buszom se jár már a városba mentőt tudnék hivni max, ugyhogy végig szenvedem az éjjelt és holnap reggel tudok menni csak!
2014. máj. 12. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Holnap reggel viszont menjél, addig meg igyál sok folyadékot!
2014. máj. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!