Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom mit kezdjek a...

Elisabethh kérdése:

Nem tudom mit kezdjek a bőrömmel, légyszi valaki segítsen?

Figyelt kérdés
Az arcbőrömön apró hibák vannak, pirospozsgás foltok, szem alatti karikák. Nem annyira feltűnő, de úgy érzem elcsúnyítja az arcom. Alapozó nélkül nem merek elmenni sehova. Tudnátok valahogy segíteni? Arcpakolás, krém vagy ételekkel?
2014. márc. 4. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

AMiket le irsz nem oylan problémák amik ezzel megoldhatóak. A szem alatti karika ha genetikai nem tudsz vele mit csinálni. Vna aki egészsges jó a vérképe alszik napi 10 órát mégis ilyen a szeme, ez alkati dolog. Persze a vérszegénységet nem árt kizárni és az jó ha 7-8 órát alszol. egyébként korral ugy 30 felé mindnekinek kezd sötétedni a szemkörüli rész. Tehát ha alszol eleget és nem avgy vérszegény akkor fogadd el hogy iylen és használj korrektort.

A piros részekre kérdezz rá egy szakembertöl (pl kozemtikustól) mert igy látatlanban nem lehet megmondani mitöl olyan és lehet-e rajta segiteni. Ez sok mindentöl lehet.

(kozmetikus vagyok)

2014. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat segített!:)
2014. márc. 4. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!