Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van? Valaki...

Hüvelygombám van? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Pár hónapja égő viszkető érzés kínoz fehér túrós állagú folyással,az érdekessége az,hogy mikor megjön akkor ez elmúlik és még utána kb 1 hétig semmi tünet aztán megint előjön míg nem menstruálok megint.17 éves vagyok és nem élek nemi életet.Lehetséges,hogy hüvelygombám van vagy valami más lehet a probléma?És vajon,hogy kaphattam el ha nem élek nemi életet?Mit tehetek ellene?
2014. máj. 22. 15:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon valószínű,hogy gomba. Nem kell hozzá nemi élet, bárhonnan elkaphatod. (wc,uszoda, vagy csak felborul a szervezet védekezőképessége és elkapod könnyebben). Én antibiotikum után lettem gombás, mert kiirtotta a flórát. Menj el nőgyógyászhoz, mert gombából is több fajta van és specifikus kezelés kell rá. Nekem candida volt, Mycosyst-et szedtem,el is múlt hamar. De ne kíséretezz otthoni cuccokkal,én évekig kísérleteztem és csak ideig-óráig segített. Ha nem kezelik ki teljesen,mindig vissza fog jönni. Ne félj elmenni, ha szűz vagy,vigyáznak rád,de kell belőle kenet a tenyésztéshez!
2014. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kicsit félek a nőgyógyásztól de ezek szerint muszáj lesz elmennem

köszönöm szépen a segítséget! :)

2014. máj. 22. 16:14
 3/16 anonim ***** válasza:
hónapok óta vannak ezek a tünetek és te nem mentél el nőgyógyászhoz és még csak egy rothadék canestent sem vettél ?:O hát csak gratulálni tudok... -.-
2014. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Többször elmúlt neki, és azt hitte mulandó. Te olyan örömmel jársz nőgyógyászhoz,hogy minden szarral elmész? Én sem mentem azonnal, sokáig vártam vele,mert utálom,ha turkálnak bennem. Nekem is visszatérő volt,valamikor spontán szűnik. Nem kell leoltani.
2014. máj. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bizony, menj orvoshoz, kérdező, a nőgyógyásztól semmi félnivalód nincsen. Sajnos valószínűleg kicsit kellemetlen lesz, mert valszeg elég nagy gyulladásban lehet a hüvelyed, de ki fogod bírni, hidd el. Kapjál rendes kezelést sürgősen, mert a hónapok óta húzódó gyulladás nagyon nem jó.
2014. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Szinte biztos, hogy gombád van, javaslom, hogy próbáld meg a Canesten combit, vény nélkül kaphatsz a gyógyszertárban, és kb 4 nap alatt el fog múlni tőle.
2014. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Canesten jó lehet neked, ha gombád van. Ha mégsem múlik el, akkor valami más lehet és menj el dokihoz.
2014. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%

Igen, kedves 3-as, ha bajom van én orvoshoz megyek! Nem akarok aztán meddő lenni egy rohadt hónapokig tartó hüvelygomba miatt! De ha nektek ez igy jó akkor hajrá...

És igen, menzesz alatt elmúlik, utána 1 héttel előjön, ha lett volna kis esze a kedves kérdezőnek akkor legalább utána néz a dolognak, de hónapokig elviseli inkább a tüneteket, a kérdést is csak msot tette fel. Erre tényleg nincsenek szavak.

2014. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előző, szerintem te a 4-esre gondoltál, de egyébként szó szerint egyetértek veled :)
2014. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Vegyél Canesten combit, vény nélkül kapható a patikában és el fog múlni tőle.

Ha 4-5 nap alatt nem múlna el, akkor nem gombád van és akkor menj el orvoshoz.

2014. máj. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!