Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van? Valaki...

Hüvelygombám van? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Pár hónapja égő viszkető érzés kínoz fehér túrós állagú folyással,az érdekessége az,hogy mikor megjön akkor ez elmúlik és még utána kb 1 hétig semmi tünet aztán megint előjön míg nem menstruálok megint.17 éves vagyok és nem élek nemi életet.Lehetséges,hogy hüvelygombám van vagy valami más lehet a probléma?És vajon,hogy kaphattam el ha nem élek nemi életet?Mit tehetek ellene?
2014. máj. 22. 15:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja igen, a 4-es , csak én a kérdező kommentjét nem számoltam bele, úgy a 3-as :)
2014. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Én meg nővér vagyok és van felelősségtudatom, mellesleg körbe vagyok véve orvosokkal,akiket rendszeresen kérdezek minden bajomról, így nem félek semmitől. Meddő nem lehetsz gombától. Maximum nagyon durva, kezeletlen,évekig elhúzódó,felszálló gyulladástól. De nyilván te okosabb vagy.
2014. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyilván te meg tényleg nővér vagy ;)
2014. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mellesleg, ha nem volt még orvosnál akkor meg nem is biztos, hogy gombája van -.-
2014. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
na, elmentél azóta az orvoshoz?
2014. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen elmentem orvoshoz,bár nem sokkal miután feltettem a kérdést elmúltak a tünetek magától és a mai napig semmi bajom nincs.Az orvos sem talált semmit magától elmúlt szerencsére azóta semmi tünetem nincs minden rendben van
2014. júl. 23. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!