Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a kórházba megyek nőgyógyás...

Ha a kórházba megyek nőgyógyászhoz, ott ingyenesen vizsgálnak meg? Továbbá kell oda előre időpontot kérni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van TB-d, akkor mindenhol, ami nem magánrendelés ingyenes a vizsgálat. Viszont a kórházban van szakrendelés? Mert csak akkor tudsz odamenni. Egyébként a recepción/betegirányító pult hol hogy nevezik meg tudják mondani illetve ha kell adnak is időpontot. Én rendelőintézetbe járok (sztk), oda kell időpont. De voltam már olyanban is, kisebb településen mikor még ott laktam ahova csak leült az ember és ha sorra került sorra került ha nem, nem.
2014. júl. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom, ha már fennálló problémád van amivel nem jó várni, akkor a sorszámadónak jelezni kell, és előrevesznek.
2014. júl. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van Beutalód -
2014. okt. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem lehet oda menni -
2014. okt. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában kell időpont
2014. okt. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!