Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2hete megvan a havim ha...

Orultlany kérdése:

2hete megvan a havim ha elmegyek nőgyógyászhoz kivizsgál úgy hogy vérzek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, ebben az esetben igen.
2014. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ugyanazt csinálja mint egy normalis vizsgalaton?
2014. júl. 21. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez úgy van, hogy ha csak simán rákszűrésre mész, akkor nem ajánlatos menstruálva menni, mert az befolyásolja az eredményt. Ha viszont kimondottan a vérzés a panasz, akkor természetesen menj, és ugyanúgy megvizsgál. Én is mentem már úgy, hogy véreztem, és szóltam előtte, hogy ezért megyek, és semmi hüledezés nem volt, pedig nem kicsit véreztem. Egy nőgyógyásznak ez teljesen természetes. Ha belegondolsz, szülés után a kórházból való távozáskor is megvizsgál az orvos, és csak akkor enged el, ha rendben vagy. Szülés után pedig nem kicsit vérzik az ember. Vagy egy császármetszés alkalmával. Szóval semmi furcsa nem lesz benne. Ő egy orvos, és látott már ennél sokkal nagyobb dolgot is. Bátran menj!

2014. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, megvizsgál és nagyjából ugyanazt csinálja, mint egy normális vizsgálaton. Legalábbis nekem nem tűnt fel különbség, amikor én voltam ilyen helyzetben. Hajrá!
2014. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!


Igen, ugyanazt csinálta. Nekem talán egy kicsit tovább tartott a hüvelyi UH, mert arra volt kíváncsi, hogy honnan jön a vér. Illetve kért egy hormonszintes vérvételt, mert tudni akarta, hogy átmeneti megingásról van szó, vagy valami tartósan felborult. Nálam ciszta volt, ez kiderült az UH-ból, ettől függetlenül kérte a labort. Jó érzés volt, hogy komolyan vesz a nőgyógyászom.

2014. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Volt már néhszájsebem és azt lefagyasztotta ... 2 honapja ... eddig sajna csak 1x voltam itt nőgyogyásznál .. mert pesten laktam és eléggé félek elmenni
2014. júl. 21. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért nem jössz vissza Budapestre?
2014. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mert nagyon messze lakom már pesttől sajna :/ pécsre költöztunk
2014. júl. 21. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Ó! Akkor tényleg messze vagy már innen. Nem is jársz akkor mostanában itt. Esetleg a neten érdeklődj, és ahhoz a nőgyógyászhoz menj, akire sokan írnak jót. Sok sikert!
2014. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2014. júl. 23. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!