Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha panaszokkal elmentem...

Ha panaszokkal elmentem nőgyógyászhoz, ő meg azt írta a kezelőlapra hogy sine morbo, akkor miért írt fel klion-d 100-at?

Figyelt kérdés
Ez egy elég komoly készítmény nem? A sine morbo meg azt jelenti, hogy nincs betegségem (bár olyan tünetekkel mentem orvoshoz, hogy sok a fehér folyásom és krémszerű is, meg hogy mostanában sűrűn vannak felfázásos tüneteim), akkor ez most mi?
2014. júl. 9. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A klion ha jól emlékszem gombára van. A felfázással engem simán átküldtek az urológiára, tulajdonképpen jogosan, nem igazán a nődoki foglalkozik a húgyúti dolgokkal.
2014. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sine morbo azt jelenti panaszmentes. A folyást valószínű a vizsgálat alapján nem tartotta kórosnak, ezért írta rá. Ennek viszont ellentmond, hogy a Klion D-100 valóban antibiotikum, és gombára, de inkább hüvelyi fertőzésre adják.
2014. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én kaptam már Klion-d 100 hüvelykúpot akkor is, mikor szintén előfordult mennyiségileg valamivel több hüvelyi folyás, és alhasi fájdalom, gyakori pisilés, időnként csípés vizelés közben. Felfázásos tünetekre is felírja, ahogy hasonló gyulladásra.
2014. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!