Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan doki, aki tudja...

Van olyan doki, aki tudja kezelni (gyógyítani) az endometriózist? Budapesten vagy környékén.

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a bajom az orvosokkal, hogy egyáltalán nem tudták mi a bajom. Aztán mikor kiderült megműtöttek és azóta jól vagyok. A műtét azonnali és hatásos módszer.

Én nem szednék soha hormont meg ilyeneket(injekció)., ha ez a műtét nélküli módszer akkor én nem kérnék belőle, jó kis hőhullámok stb... De persze ezt mindenki maga tudja.

2010. febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hidd el én sem (mi sem) azért szedünk hormont, mert élvezzük a hőhullámot! Rajtad segített a műtét, rajtunk nem. Nem feküdhetek 3-4 havonta kés alá, igaz?!
2010. febr. 18. 19:54
 13/13 anonim válasza:

A műtét egyáltalán nem biztos ,hogy hatásos.A legtöbbünknek akit endoval műtöttek visszajön.Ugyanis nem tudják 100%-ig teljesen eltávolítani,egy nagyon pici rész bentmarad (nem is látja a mikroszkópikus méretet) és mivel megvan bennünk a hajlam ezért visszanő,ha nem kezelik. Ha neked ilyen szerencséd volt az jó.

Nekem mikor felvágott a doki akkor látta,h. sebészt kell hívni,mert nem elég,h. csecsemőfejnyi volt már ,de rajta volt a beleken+mindenen.

Nem tudom ki,hogy van vele ,de (műtét után 3hónappal nekem elkezdett visszanőni) én lázasan mentem be,10napig feküdtem a kórházba ,műtét után 2napig egyáltalán nem bírtam kikelni az ágyból még segítséggel sem.Én inkább szedek ezt-azt ,ha hatásos mintsemhogy megint műtsenek.

2010. febr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!