Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mondtak már hasonlót?

Nektek mondtak már hasonlót?

Figyelt kérdés
jó pár éve van hüvelyi folyásom, rengeteg mindent kipróbáltam, voltam pár orvosnál jó párszor, kenetet is vettek, a leletem nem is lehetnél ennél jobb, mégsem szűnik a folyás, az orvos szerint nálam ez a normális, szerintem ez elég valószínűtlen...

2014. júl. 12. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg vannak olyanok, akiknél alapból több folyás jelentkezik. Olvastam régebben egy cikket, hogy azoknál, akik a fogamzásgátló abbahagyása után 3 hónapon belül fogantak, gyakoribb az ilyen probléma.


Meddig volt normális folyásod előtte? Nem irritál valami? Vérkép mutatott gyulladást (megemelkedett máj értékek)?

2014. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez tényleg normális.
2014. júl. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legalább tisztulsz
2014. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bajod
2014. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

normális folyásom volt mindig, sosem szedtem fogamzásgátlót és, mint írtam normálisak a leleteim, a legjobbak

2014. júl. 13. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló szedése nem rád, hanem az anyádra vonatkozik. A cikk arról szólt, hogy akik szinte azonnal teherbe estek a leállás után, nagyobb valószínűséggel lett a lányuknak sok folyása.
2014. júl. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó, de anyum sem szedett :D
2014. júl. 14. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!