Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Falánkság mensikor? (Bővebben...

Falánkság mensikor? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Amikor megvan mindig sokkal éhesebbnek érzem magam.Néha csak éjszaka rám jön hogy egyek valamit (nem mindig egészséges és könnyű kajákat) Arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor nyugodtan engedjek a csábításnak, vagy inkább maradjak az "átlagos" napi fogyasztásomnál. Lehet valami következménye emiatt a pár nap miatt? Gondolok itt elhízásra és ilyesmikre. Amúgy mással is van így?
2010. jan. 7. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nem tudom, hogy ez jó e, vagy rossz, de én is így vagyok, sokszor megpróbálom magam visszafogni, de nem sok értelme, később méginkább kívánom a kaját! Persze mindig van egy típuskaja, amit nagyon-nagyon ennék, és általában így engedek is a kísértésnek! De amúgy nem hizsem, hogy 1-2 nap sokat árthatna! Én még nem híztam emiatt
2010. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ó, jajj, azt hittem csak velem van ez:P kívánós vagyok nagyon, hiába akarok ellen állni, nem megy... én ilyenkor előfordul, hogy felszedek 1-2kgot, de az le is megy a következő hétben. Így nem gáz, de akkor is zavaró ez az állandó éhség ilyenkor:P
2010. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nincs súlyproblémád és csak azon a pár napon eszel többet akkor szerintem nem hízol meg.esetleg sportolj többet utána. én is akkor kívánósabb vagyok, de próbálom magam visszafogni :)
2010. jan. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, hogy nem csak velem van így. És nincsen bajom a mostani súlyommal, csak nehezebben tudok fogyni és, hogyha most rám jönnének a kilók nem szeretnék azokkal bajlódni utána. Jah és köszi a gyors válaszokat.
2010. jan. 7. 22:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztos a hormonok miatt.

Ha eddig nem híztál miatta, ezután se fogsz.

2010. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom :) Mensi előtt édességet kívánok, de nagyon :D Ez a hormonok miatt van.
2010. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én menszi előtt 1 héttelk jön rám a kívánósság,de nyugi ilyenkor lehet felszedsz 1-2 kg,de menszi után visszatér a súlyod az eredetire.
2010. jan. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon kívánom elötte.:P
2010. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!