Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért van halszagom mensikor?

Mért van halszagom mensikor?

Figyelt kérdés
Nem mindig, nem minden hónapban... de olyan döglött hal szagom tud lenni, hogy nagyon undorodom magamtól. És tök mindegy hogy tampon vagy betét vagy hogy hányszor és mivel mosom magam odalenn. Ilyenkor még a boltba se megyek le, inkább koplalok, mert a ruhán is nagyon "átszaglik". Mért, mitől lehet ez??
2011. jan. 12. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

:D jajj, ezen jót röhögtem


nem tudom, talán vér szagod van, lehet hogy más nem is érzi csak te vagy ilyen fóbiás

2011. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb ha elmész orvoshoz! Hány éves vagy?
2011. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
A halszagú folyás az fertőzés miatt van.
2011. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is lehet fertőzés, valami baci.

Nekem egyszer ecetszagom volt, sokáig az ecetes ételeket is kerültem, mert hányni tudtam volna tőle...

Szóval menj el orvoshoz, akkor kiderül.

2011. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húú, éppen a napokban volt a Life network-ön egy műsor, amiben egy nő ugyanerről pnaszkodott és akkor azt mondták, hogy ez valamilyen elég ritka betegség, egyfajta anyagcserezavar tünete, ami összefügg a női ciklussal és spec. laborvizsgálattal ki is lehet mutatni. Nem gyógyítható, de tünetmentesen tartható, ha a menzesz előtt kb. 1 héttel már nem eszel bizonyos ételeket. Mivel nem vagyok érintett, nem jegyeztem meg a részleteket, most pedig nem akarlak találgatásokkal félrevezetni. Próbálj rákeresni valahol a "Ha ciki, ha nem, beteg vagy" epizódjaira, úgy emlékszem az egyikben volt ez a szegény nő. AMúgy pedig érdemes egy jó orvost keresned.
2011. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én az egyik barátnőmön szoktam érezni valami büdös szagot,nem is tudom mihez hasonlítani,mikor meg van Ő ha jól tudom betétet és vattát használ :/
2012. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!