Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoktatok vízbe lenni mensikor?

Szoktatok vízbe lenni mensikor?

Figyelt kérdés

Most először fogok rászorulni a tampon használatra, mert akkor megyünk nyaralni. Hallattam, hogy a medencében könnyebb összeszedni a dolgokat, mint természetes vízbe, mert ott belepisilnek, koszosan mennek stb. Egy nívósabb szállodánál is ez a helyzet, vagy az már valamivel biztonságosabb?


Nektek milyen milyen körülmény között kellett használni?


14/L


2010. aug. 9. 00:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi hiba : hallottam.
2010. aug. 9. 00:29
 2/10 BeerHunter ***** válasza:
75%

Nem.

21/F

2010. aug. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a Balatonba is bemegyek tamponnal, de még eddig semmilyen fertőzést nem szedtem össze
2010. aug. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Én még nem volt vízbe tamponnal,bár használtam már.

Eddig szerencsém volt a nyaralásokkal,kivéve amikor 1. jött meg,pont nyaraláskor,de hál'istennek egy napig volt meg,másnap délelőtt semmi,úgyhogy délután mentem a Balcsiba:D


Most viszont...megyünk a Balatonhoz,de nekem akkor lesz meg.Szeretnék bemenni a vízbe,de nem tudom mennyire jó ötlet.Tettem is fel ezzel kapcs. egy kérdést és nem ajánlották...Annyira szeretnék bemenni úszni*-* De fertőzést sem akarok:)

Most még abban bízok,hogy 1 vagy 2 napot késik (múlt hónapban több mint 1hetet késett),mert akkor már itthon leszek:)

15/L


Jó nyaralást!

2010. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nyugodtan menj bele a vízbe tamponnal nekem eddig semmi bajom nem lett tőle
2010. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Én a citromba bízom, egyszer annak köszönhetően úsztam meg, hogy ne élménybe legyen meg. Sokan azt mondják nem ér semmit meg ilyenek. De ártani nem árt, úgyhogy bízom benne.

2010. aug. 9. 13:26
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Én a citromba bízom, egyszer annak köszönhetően úsztam meg, hogy ne élménybe legyen meg. Sokan azt mondják nem ér semmit meg ilyenek. De ártani nem árt, úgyhogy bízom benne. Jah és neked is jó nyaralást.

2010. aug. 9. 13:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocs 2-szer ment.
2010. aug. 9. 13:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan menj vízbe tamponnal, nem szivárog, és ha rendesen cseréled, (minden alkalommal, ha kijössz a vízből) nem lesz baj a higéniával sem.

Én is nyaralás előtt kezdtem tampont használni, utána már többet nem is használtam betétet, annyira jó tapasztalatom volt a tampon.

2010. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

én nemtudom más hogy van ezzel..de szerintem ez hülyeség..én versenyúszó vgayok..és uszodákban úszok..és eddig semmit a világon nem szedtem össze..2év alat..szóval..szerintem ettől ne aggódj..

16.L

2010. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!