Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék tőletek segitséget...

Szeretnék tőletek segitséget kérni (? )

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm gyulladásos mellrákban szenvedett kb 4-5 évvel ezelőtt sikerült belőle kigyogyulnia és azota az idő ota nem jelentkeztek a tünetei ennek a betegségnek szeretném meg tudni tőletek hogy ennek a halálos betegségnek a ujboli kialakulása esélyes fél évtizedni idő elteltével?? lécci ne gunyolodjatok fontos nekem ennek a személynek az egészsége mert nagyon közel áll hozzám
2014. jún. 12. 19:28
 1/4 A kérdező kommentje:
ha szeretnétek akkor irjatok privit és ott elmondom pontosabban
2014. jún. 12. 19:29
 2/4 anonim ***** válasza:
5 évet mondanak teljes gyógyulási időnek.. ha 5 év eltelt és teljesen tünetmentes, akkor gyógyult! :) műtötték is? sugárkezelés? kemoterápia?
2014. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mütét nem volt sugár kezelés sem de mint ha a kemot említette volna azt mondta hogy a kezelés amit kapott fájdalmas volt
2014. jún. 12. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor talán kemót kapott... a rák amúgy manapság nem halálos betegség már.. csak ha valaki nem megy el időben orvoshoz, akkor végzetes... én is rákos voltam.. 12 évvel ezelőtt... és nagyon sok ismerősöm van akik teljesen kigyógyultak, mert időben elmentek orvoshoz... ennyi idő elteltével már jelentkezett volna áttét ha nem gyógyult volna ki... szóval nyugodj meg.. biztos vagyok benne, hogy az ismerősöd is mára teljesen egészséges :)
2014. jún. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!