Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Csak nálam történik ez?...

Csak nálam történik ez? Segítséget kérnék tőletek!

Figyelt kérdés
Sosem szívtam még "vicces" cigit, és nemrég kipróbáltam. Rosszul lettem tőle, elvesztettem az eszméletemet, hánytam is, pár slukktól. Azóta gondolkodom, hogy mitől lehet ez? Sokan kérdezik tőlem, de nem tudom a választ. De van olyan is, amikor csak stresszoldásra egyedül, vagy barátnőmmel elszívok egy ilyen cigit, semmi bajom nincs, és még nem is érzem. Rájöttem, hogy nem fogom többé csinálni, mert vagy nem is érzem, vagy rosszul leszek tőle, így számomra érthetetlen dolog lett. De a kérdés még mindig az, szerintetek vajon mi okozhatta a rosszullétet?
2011. febr. 7. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ez attol függ milyen erös cigit szivsz

és h mennyire tüdözöd le

2011. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetris ***** válasza:
Szerintem vedd csak komolyan a szervezeted visszajelzését. A vicces cigitől nagyon rosszul lettél. Ez a jel arra, hogy nincs rá szükséged semmilyen szinten.
2011. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, rájöttem, hogy semmi értelme nincs szívnom, hiszen rosszul lettem tőle, csak néha kívánom, mivel a barátom régóta csinálja, és ha ő épp szív, akkor valahogy rám is rám jön az, hogy szívjak belőle pár slukkot. csak nem mindig reagálja jól le a szervezetem. De én soha többet egy slukkot sem. Őt is annyira megijesztettem ezzel, hogy megpróbálja ő is lerakni!
2011. febr. 7. 17:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Túladagoltad magad , illetve kevesebb bontóenzimed lehet ami a thc-t feldolgozásáért felelős, ez válthatta ki a "rohamot".

És igen célszerű még most abbahagynod!

Üdv

2011. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
velem is hasonló a helyzet. amikor először probáltam akkor semmi (de aloszinüleg át lettem baszva.. -.-") másodjára meg 1.5éve behánytam és elájultam.. jo mondjuk ez attol is lehet helőtte ittam egy fél üveg bort... de ugy döntöttem nem füvezek valoszinüleg soha többet... inkább a szesz..:D
2011. febr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már azelőtt is csináltad, és rosszul csak most lettél tőle, akkor valószínűleg valami szart kaptál, ami valamivel be lett fújva vagy felitatva!szoktak ilyet.

Ezzel nem azt akarom mondani hogy csináld nyugodtan, mert isten ments.

Csak a miért kérdésedre ez a válasz.

2011. febr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, valószínűleg fel volt ütve valamivel, vagy piáltál előtte.
2011. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem piáltam előtte, de a többieknek semmi bajuk nemvolt tőle, csak nekem, mert ez akkor történt amikor sokan voltunk. 4en szívtunk egyet. :/ De soha többet egy slukkot sem, inkább maradok a piánál, meg inkább az egészségem fontosabb :)
2011. febr. 8. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!