Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szilveszterkor pont megvan!...

Szilveszterkor pont megvan! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pont ma jött meg, halasztani már késő. Nincs valakinek vmi jó módszere? Félek hogy kifolyik, átázik, mert betétet használok! (tampont ne is mondjátok)

Vmi ötletet! kérlek :)


2009. dec. 31. 12:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mond hogy eü probléma akadt és te távozol és sietel megértik
2009. dec. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz tampont használni? Nem kellene olyan sokat cserélned se, félned se. Ha raksz még betétet is, biztos nem lesz semmi baj!

Én 13 éves korom óta csak tampont használok.

A fiúknak is nyugodtan megmondhatod hogy női dolgok. :)

Jó bulizást!

2009. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tudom ezzel már elkéstem,de hátha legközelebb jól jön a tanácsom.Nekem egy műtét,ráadásul nagy műtét időpontjában jött volna meg.Mikor ezt közöltem az orvosommal előtte egy héttel (kórházban voltam) nagy adag C vitamint kezdtek el adagolni.Így kb 4 napot késett.Nem tudom már pontosan mennyi volt a C-vitamin adag,de a napi szükségesnek 2-3 szorosa.
2010. jan. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Citromlé is jó :)
2010. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, h nem értem miért akarja mindenki ráerőltetni a másikra a tampont, ha nem akarja azt használni. Én életem legjobb koncertjét tomboltam, szó szerint önfeledten táncoltam meg minden, végig betéttel. Nem áztam át, meg semmi. Sűrűbben kell cserélni és ennyi. Az éjszakai betét tényleg jó ötlet, ha félsz, h baj lehet.
2010. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!