Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szilveszterkor pont megvan!...

Szilveszterkor pont megvan! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pont ma jött meg, halasztani már késő. Nincs valakinek vmi jó módszere? Félek hogy kifolyik, átázik, mert betétet használok! (tampont ne is mondjátok)

Vmi ötletet! kérlek :)


2009. dec. 31. 12:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
48%

Akkor sajna marad a sűrű csere.Ha megnyugtat nekem is pont ma jött meg, pedig 2-ára vártam:(

Anyáék pont most vitték el a picit és reméltem, hogy apával kicsit végre összebújunk ma, erre meg ez....

Gondolhatod milyen boldog vagyok én is

2009. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudunk mást tenni, mint hogy a tampont javasoljuk. De ha ezt nem akarod, akkor csak az megoldás, hogy sűrűbben cseréled a betéted, és szorogasz.
2009. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ha rendszeren cseréled a betétet semmi baj nem lesz, nemtom ezen mit kell fennakadni.... 2-3 óránként kimész mosdóba és rendben is vagy....
2009. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Közvetlenül indulás előtt tegyél be tisztát és lehetőleg éjszakait. Ha nincs rá lehetőséged, hogy cserélj, akkor esetleg wc papírt is tehetsz oda. Ha van lehetőség, akkor meg vigyél magaddal pluszban és cseréld ki. Mást sztem nem lehet csinálni. Esetleg ha nagyon necces a dolog és félsz, hogy nehogy kifolyjon, akkor sötét (fekete) nadrágot vegyél fel.

Más ötletet nem tudok adni...

2009. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mégis.. mennyi iős vagy? a tampon annyira szuper.. mintha megse lenne, nem érzel semmit és semmi para...:) am vegyél olyan nacit ami jó sötét, popsi alá érő felsőt..
2009. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

13:09, szerinted hány éves lehet, ha nincs még ilyen helyzetre elég rutinja?


Kedves Kérdező!

Pakolj a táskádba elegendő muníciót (inkább maradjon, minthogy kevés legyen!!!) és érezd jól magad! Jelen helyzetben, mivel valószínűleg nem egyhelyben fogsz ülni, hanem táncolsz, stb. inkább éjszakai betétet vagy akár Tena betétet ajánlok. Ne felejtsd 2-3 óránként ellenőrizni, hogy minden rendben van-e, ha pedig kell, cserélj. Legyen nálad több kis átlátszatlan nejlon zacskó, amibe beledugod a használt cuccot és diszkréten kiosonhatsz vele a szemetesig. Azért a fekete színű nadrágot én is jó ötletnek tartom... :=). Ne ess kétségbe, mással is történik ilyesmi!


Boldog Új Évet!

2009. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ma jött meg a barátommal töltöm az estét akivel ritkán alhatok együtt!Szép mi?Örülök nagyon neki
2009. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! Aranyosak vagytok :)

Amúgy 15 vagyok, ezért parázok :S

2009. dec. 31. 14:50
 9/15 A kérdező kommentje:

Lenne még egy kérdésem! Ha a barátaim (nem a lányok) kérdeznék, hogy hová tűnök el mindig, nincs vmi jó válaszotok erre? :)

Vagy hoyg csináljam, hogy ne legyen feltűnő az eltünésem?

2009. dec. 31. 15:02
 10/15 anonim ***** válasza:
WC-re,én azt javslom otthon keres valami vastagabb betétet, cserlégesd és sötét nacit vegyél fel.Én se használok tampont.11L
2009. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!