Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki mit főz szilveszterkor?...

Ki mit főz szilveszterkor? Kérlek adjatok tanácsokat! Karácsonyra már megvan a menüsor.

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lencsefőzelék virslivel:)NYAMI!!
2009. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! Csak egy gond van, a párommal nem vagyunk oda a főzelékekért! :)

A virsli meglesz! :)

2009. dec. 20. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Borsó, rizs valahogy elkészítve, valami sült malac, kocsonya :)
2009. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vörösboros disznósült (a kiklopfolt szeleteket előző nap oliva olaj, mustár és egy pici frissen őrölt bors keverékébe pácolom), rizzsel és francia salátával. Plusz: hidegen is fogyasztható és önmagában is nagyon finom sajtos-húsos tekercs.
2009. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ketten lesztek,Én nem szoktam nagy faksznit keríteni neki. Csinálok szendvicseket, kaszinótojást, tormás sonkatekercset.
2009. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szilveszter este csülök lesz velesült burgonyával és hagymával,pároltkáposztával.1-én ebédre korhelyleves, lencsefőzelék, virsli.
2009. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem leszek itthon szilveszterre, szóval semmit. :) Bulizni megyek, aztán pedig barátnőhöz :D
2009. dec. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,hogy ennyi tippet írtatok! Azt viszont elfelejtettem megírni,hogy rezsóval főzök,szóval gáztűzhelyem nincs,sajna 25m2-es lakásba erre már nem gondoltak! :S Sokszor ki is vagyok akadva,kész vétek megvonni egy nőtől a konyhát.. :)
2009. dec. 20. 16:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Lencsesaláta(ahhoz nem kell gáztűzhely:)

Lencse beáztat,majd babéros sós vízbe megfőz.Virsli megfőz,lila hagyma karikára.Összekeverni,majd olyan mártásba keverni az egészet,amilyen a tejfölös krumplisali mártása.

Nagyon finom

2009. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Köszönöm a tippet,ez nagyon jó hangzik! Hmm de kellene nekem valami főtt étel is, mert ismerve a páromat,hááááttt... :)
2009. dec. 21. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!