Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez az első menzeszem? *. * lennt!

Ez az első menzeszem? *. * lennt!

Figyelt kérdés
Pont egy hete történt, hogy kb fél óra alatt barnás lett a begyim. Most akkor jövő honapban várhatom a következöt? 12/L
2014. máj. 31. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen.
2014. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szoval 1 honap kb vagy tobb?
2014. máj. 31. 20:15
 3/14 anonim válasza:
Könnyen lehet, de legjobb, ha beszélsz anyukáddal. :)
2014. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Előző vagyok. Eleinte (ez van akinél akár két év is lehet) a menzesz rendszertelen szokott lenni, tehát nem áll még be a ciklusod, így lehet kicsit több vagybkevesebb egy hónapnál, vagy akár ki is maradhat.
2014. máj. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha most jött meg, nem biztos h kövi hónapban is pontosan jön. Még rendszereződnie kell a ciklusodnak, ami időbe telik. És egyet értek ez előttem szólóval.:)
2014. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
szoval akkor akar 2 evet is lehet hogy kell varnom?
2014. máj. 31. 20:22
 7/14 anonim válasza:
Dehogy :) az arra vonatkozik, hogy akár két évig is lehet szabálytalan a ciklusod. Pl néha három hét, néha öt, ilyasmi. Aztán idővel beáll valahány napra, és akkor már kiszámítható lesz. Érdemes menstruációs naptárat vezetni, hogy tudd figyelni. Én pl a suliban használt noteszomban abban a kicsi éves naptárban beikszeltem pirossal mindig azt a napot, amikor megjött.
2014. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akár több hónapig is simán kimaradhat most ezután, de az is lehet, hogy olyan lesz, mint az óramű. Nem lehet tudni.
2014. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért a biztoság kedvéért már legyen mindig nálad betét ha méász valahova.
2014. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha még csak egy menstruációd volt, akkor az is lehet, hogy csak fél év múlva lesz a következő, de ha így lesz, az is normális.
2014. jún. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!