Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött még meg az...

Miért nem jött még meg az első menzeszem? Vagy csak későn érő vagyok?

Figyelt kérdés

Nemsokára 15 leszek és még nem menstruálok.Már 3-4 éve nő a mellem (mondjuk elég kicsi még így is) szőrzet is kb.3 éve van most már nagyon intenzív és fehérfolyásom is van több mint 2 éve.Tavaly nyáron nagyon izgatott ez a dolog de utána beletörődtem.Viszont augusztus utolsó hetében kezdődött hogy fájt a hasam meg a mellem is ingerült voltam aztán volt egy kis pöttyözgetés.Ezzel még nincs baj a galiba még csak most kezdődik mert ez minden hónapban megismétlődött egy hétik kb.ezalatt a félév alatt 3-szor volt egy kis pöttyözgetés.Nagyon idegesít mert olyan mintha minden hónapban megjönne csak láthatatlan lenne ami kicsit furi.Ahogy említettem kb.3-szor volt pöttyözgetés de ennyi.Nem értem ez mi mert most is feszül a hasam meg a petefészkemnél is fáj, a folyásom is minden hónapban egyszer nyálkássá és átlátszóvá változik ahogy most is 1-2 hete de semmi..

14/l



2014. jan. 25. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a kis pöttyözgetés már a menzeszed. Az elején .akár hónapokig,1-2 is lehet,hogy csak ennyi.
2014. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem egy hétig pöttyözök csak egy napig.És elég ritkán
2014. jan. 25. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van,mert a vérzést az okozza,hogy a méhnyálkahártya megvastagodik és leválik. Ha vékonyabb a nyálkahártya,ami a korodban még lehet,akkor a vérzés is csak kevés,rövid ideig tart.
2014. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nemsokára jobban be fog indulni?
2014. jan. 25. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy mikor az kérdés,de igen. És figyeld az időpontokat,hogy mikor vannak a pecsételő vérzések.
2014. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2014. jan. 25. 19:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor lennél későn érő, ha 16 éves korodig sem menstruálnál.
2014. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bár én is ilyen jól jártam volna!

Óránként kell cserélnem a nagybetétet, úgy fut belőlem.

borzalmas.

éjszaka is fel kell kelnem 2 óránként, mert 3 óránál már szétmegy a vér mindenfele

úgyhogy cserélnék veled :(

2015. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jaj:( nekem azóta már egy éve megvan de szerencsére ennyire nem erős
2015. máj. 13. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!