Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem ma jött meg a menzeszem....

Nekem ma jött meg a menzeszem. Az első alkalom hány napig fog tartani . Mert azt tudom, hogy a többi az kb. egy hét, de ez az első mennyi?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1-7 nap. akármennyi.

az erősség is mindig más. van akinek az első 2 napos maszat,barna folt,van akinek több mint egy hetes bő vérzés.

és most milyen az erőssége? elég egy pici tisztasági vagy egy vastag betét is kevés?

(leírhatod a történetét is akár :)

2013. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb bármennyi lehet 2-3 nap is, de 8-9 is.

Ha két hétnél tovább tart, irány a nőgyógyász.

2013. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
szerintem a legelső tuti kevesebb, mint 5 napig fog tartani.
2013. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat.
2013. márc. 26. 19:08
 5/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. nekem 8 napig tartott :D
2013. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem még nagyon gyenge . Ha nem nagyon olyan a betét szerintetek kibirok eggyel 6órát? :-) csak azért mert ma 6órám van és nem igazán szeretnék a suliban cserélni . És a tesin minden mozdulatot csinálhatok ?

Most magasugrást csinálunk ugye nem lesz semmi? :O

2013. márc. 27. 06:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első nem szokott sokáig tartani, 2-4 nap, de később ez azért hosszab lesz.
2013. márc. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bármit tornázhatsz ez nem betegség. Mi pl. lovagolunk alatta is :-) Ha esetleg olyan peches leszel, hogy görcsölni fogsz (ne ijedj meg azért a nagy átlag azt sem veszi észre, hogy meg fog jönni, mert semmi baja nincs se előtte, se alatta), akkor nyilván felmentés kell tesi alatt arra az időszakra, de ez mondom nagyon ritka!
2013. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

bármit csinálhatsz ha gyenge. sőt,én majdnem a legerősebb alatt bicikliztem,gyalogoltam,táncoltam :D

a leggyengébbnél nekem is elég volt egy tisztasági. kibírja,csak hát..ha megerősödik hirtelen(pl tesi után,mert hát erőltetésnél több vér jön),akkor számíts arra hogy az egész tisztasági megtelik,de nem vészesen.

remélem szélsőségek nélkül fog telni az első menstruációd! :)

2013. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!