Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött az első menzeszem....

Megjött az első menzeszem. Azóta eltelt 28 nap és nem jött meg. Az baj?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem kell megijedned... kell 1-2 év mire beáll rendesen a menzeszed... lehet ki fog maradni pár hónap, lehet két havonta jön meg, lehet 31--34 napra... mindegyik teljesen normális most még :) szóval ne izgulj! minden rendben veled! :)
2014. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az sem baj, ha fél évig nem lesz semmi. Egyébként a szabályos ciklus sem feltétlenül 28 napos. 21 és 35 nap között normális. De évekig tarthat, mire rendszeres lesz a menstruáció.
2014. febr. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem baj, nekem pl. 8 hónapra jött meg a második.

17 éves korodra kellene nagyjából szabályosra beállnod.

2014. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van, hogy ilyenkor 1-2 vagy több hónap kimarad. Épp az előbb válaszoltam valakinek hasonlót. 26 éves vagyok (13 éves koromban jött meg először) és soha nem volt rendszeres, volt, hogy néha kimaradt 1 hónap, de általában tizenpár napot is késett, meg volt mikor épp időben jött meg. Doki szerint minden rendben, másfél éve szültem is, azóta valamivel rendszeresebb. Szóval nem kell megijedni.
2014. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. febr. 13. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!