Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom van? Miert tomom...

Mi bajom van? Miert tomom magamba tonnaszamra az edesseget?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok, es 57 kilosan kezdtem fogyokurazni, mara mar 48 vagyok. Mar nem akartam tovabb fogyni mert egeszsegugyi gondok is lettek belole, de nem is szeretnek visszahizni, viszont az utobbi idoben embertelen mennyisegekben kezdtem el edesseget enni, es most nem a sos hanem a tenylegesen edes dolgokra gondolok. Csoki minden mennyisegben... Cukros dolgok.. miert van ez? mindig is ettem edessegeket de eleg minimalisan...
2014. máj. 20. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiéhezett a szervezeted. Fogyókúra nem egyenlő koplalás.
2014. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
soha nem koplaltam! rendesen, napi otszor ettem keveset, es rendesen mozogtam mellette. az edesseget sem iktattam ki, ezert nem ertem hogy mi lehet a baj.
2014. máj. 20. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagylány leszel:)Én mensi előtt kívánom nagyon az édességet.
2014. máj. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ketlem :) mar tobb eve menstrualok, de mar a harmadik havi marad ki lassan, valoszinuleg a fogyad miatt, nem tudom.
2014. máj. 21. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy Te terhes?
2014. máj. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!