Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miután bennetek maradt a...

Miután bennetek maradt a tampon, mertetek utána tampont használni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-hogy mennem marad?? Nem létezik olyan, hogy benned marad. Annál vastagabb dolgok is szabadon ki-be jutnak...
2009. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem,miután elszakadt a madzag,utána mertetek e használni tampont.
2009. dec. 17. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

igen mertem


legalább felkészítem magam ilyenkor a szülésre :DDD

2009. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem esett meg ilyen, de ha megtörténne feltalálnám magam, egyáltalán nem ijednék meg. Egyébként meg ha elszakad a madzag, és felnyúlsz, akkor simán ki tudod kotorászni. Főleg ha megtelik, akkor lejjebb is csúszik.
2009. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,kínlódtam vele egy ideig,mire ki tudtam venni.S most megint meg fog jönni,és parázok hogy megint megtörténik.Pedig már öbb éve tampont használok!
2009. dec. 17. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én már majd' 29 éve használok tampont. Régen nem voltak ilyen hiperbiztonságosak, sok kalandunk volt vele. Van néhány "szabály", amit ha megtanulsz, nem fogsz kellemetlen helyzetbe kerülni. Először is, nem szabad ócska, megbízhatatlan no-name márkákat használni. Másodszor, MINDIG, még a legjobb minőségű tamponok madzagját is alaposan meg kell húzkodni, és csak a teljesen stabil madzagost szabad felhelyezni. Ha ezek után mégis beszakadna valamilyen csoda folytán, még mindig nem szabad megijedni! Ha megtelik, könnyen kinyomható, hasonlóan a széklethez. Ha utolsó napokon történik a baj, amikor már nem tud megtelni, akkor pedig tiszta ujjal fel lehet érte nyúlni, vagy ha már ez sem sikerül, a nőgyógyászaton 1 perc alatt kiszedik.

Egyébként ennyi év alatt egyetlen egyszer maradt a kezemben a madzag (de ki tudtam nyomni), szóval igazán nem komoly a tampont használókra leselkedő "veszély".

2009. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, hát meg olyan mélyre nem is kell feltenni magadnak, hogy aztán kb. ki kelljen szülni.
2009. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!