Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Betegség? Teendő?

Mi lehet ez? Betegség? Teendő?

Figyelt kérdés

Napok óta piros a nemi szervem alatt (a bugyi mentés egy kisebb foltban),de ezt már sikerült enyhítenem Elocommal,és Neogranormonnal.. Most viszont a csiklóm fölött/mellett elég piros,és vannak rajta ilyen kis pikkelyek/pöttyök (nem is tudom minek hívjam..) És néha viszket is egy kicsit,de nem vészes:) Ha valami fertőzés,akkor fogalmam sincs hogyan kaphattam el:S

Nagy a baj?? 15/L


2014. márc. 6. 17:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
semmivel ne kend be,mert többet árthat,mint használ! menj el a nőgyógyászhoz,ő majd megvizsgál,vesz kenetmintát,elküldi tenyésztésre és kb egy hét múlva megtudod,mi a bajod,és mi javallott rá. addig ne kend semmivel,max kamillateával borogasd,ha nagyon kellemetlen
2014. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezzel inkább bőrgyógyászhoz kellene menni.
2014. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ,de tegnap este már nem kentem be semmivel,akkor már nem is és ma egész nap nem viszketett (lekopogom!!) Szóval valószínűleg csak kidörzsölhettem wc papírral vagy fehérneműn keresztül megdörzsöltem a kelleténél jobban,de a pirosság is elmúlt már,szóval szerintem nincs baj :)))
2014. márc. 7. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!