Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Betegség? Teendő?

Mi lehet ez? Betegség? Teendő?

Figyelt kérdés

Napok óta piros a nemi szervem alatt (a bugyi mentés egy kisebb foltban),de ezt már sikerült enyhítenem Elocommal,és Neogranormonnal.. Most viszont a csiklóm fölött/mellett elég piros,és vannak rajta ilyen kis pikkelyek/pöttyök (nem is tudom minek hívjam..) És néha viszket is egy kicsit,de nem vészes:) Ha valami fertőzés,akkor fogalmam sincs hogyan kaphattam el:S

Nagy a baj?? 15/L


2014. márc. 6. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jobb ha orvoshoz mész, mert csak ő mondhat biztosat.
2014. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Canesten-nel bekenhetem? Tudom hogy külsőleg van,de bajom nem lehet tőle gondolom
2014. márc. 6. 18:01
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Komolyan mondod, hogy azt sem tudod mi bajod van, és önszorgalomból szteroiddal kenegeted? Az eszem megáll.

Menjél orvoshoz, mielőtt nem csinálsz még nagyobb bajt!!!

2014. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
szteroiddal?
2014. márc. 6. 18:39
 5/13 A kérdező kommentje:

Ne kenjem elocom gyulladáscsökkentővel?

Pedig az hatott,csak miután elkezd viszetni,újra előjön a pirosság,de szerintem az jó rá

2014. márc. 6. 18:41
 6/13 A kérdező kommentje:
DE egyébként te félreolvastál valamit! Azt írtam hogy a rendes bőrt,aminek aligha van köze a nemi szervhez,azt kentem szteroidos krémmel.Nem a csiklót!!!!
2014. márc. 6. 18:42
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Az Elocom szteroid. Kizárólag orvosi javallatra szabadna kenegetni, mert bizonyos esetekben többet árt, mint használ.

Menj el dokihoz, mondd el neki a panaszaid, és azt is, hogy eddig Elocommal kezelted.

2014. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

A bőrt sem kellene kenegetni vele úgy, hogy azt sem tudod mi bajod. Azért a szteroidos kenőcsöket csak indokolt esetben írja fel az orvos is, nem az a fajta gyógyszer, amit csak úgy magár keneget az ember, ha éppen vmit lát magán.

"Az Elocom készítményeket nem szabad a szájnyílás körüli bőr gyulladására, a végbélnyílás és nemi szervek tájékán megjelenő viszketésre, védőoltás beadásának helyén kialakult szöveti reakció, bárányhimlő, övsömör, ajak herpesz ill. vírus, baktérium, parazita vagy gomba okozta egyéb bőrfertőzések kezelésére alkalmazni. Az Elocomot nem szabad sebeken vagy fekélyes bőrön alkalmazni."

Mit látod, pl. gomba estén sem szabad alkalmazni. Honnan tudod, hogy nem gombás eredetű a bajod? Sehonnan.

Tehát légyszíves menj el orvoshoz.

2014. márc. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi
2014. márc. 6. 18:51
 10/13 A kérdező kommentje:
de milyenhez? nőgyógyász v háziorvos?
2014. márc. 6. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!